Firma spedycyjna Katowice

SPEDYCJA DROGOWA

Oferujemy Państwu usługi z zakresu spedycji w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Dysponujemy pojazdami, które umożliwiają wykonanie transportu ładunków drobnicowych (LTL), cało-pojazdowych (FTL), jak również ponad-gabarytowych, w każdym kraju Europy.

Dzięki skrupulatnie realizowanej strategii jako spedycja posiadamy do dyspozycji więcej pojazdów niż jakikolwiek przewoźnik konwencjonalny przez co możemy wywiązać się z każdego zlecenia. Ze względu na ekologię dysponujemy pojazdami spełniającymi normy emisji spalin EURO 5 i EURO 6.

Spedycja drogowa
Spedycja drogowa

Doświadczeni spedytorzy czuwają nad przebiegiem logistycznym od momentu otrzymania zlecenia po chwilę oddania towaru w dyspozycję odbiorcy, a każdy przewożony ładunek może być dodatkowo objęty ubezpieczeniem CARGO na preferencyjnych warunkach

Wykonujemy usługi spedycji drogowej zarówno pojazdami dedykowanymi, jak i poprzez linie drobnicowe, w zależności od priorytetów naszych klientów.

Transport międzynarodowy - spedycja drogowa oraz drobnicowa

Poszukujesz doświadczonych spedytorów, którzy pomogą Ci w realizacji transportu krajowego oraz międzynarodowego? Zaufaj naszym specjalistom, którzy dzięki pasji oraz wiedzy z pewnością pomogą Ci w sprawnym dostarczeniu ładunku w dowolne miejsce na całej Europie. Nasz zespół składa się wyłącznie z ekspertów, dla których klient jest priorytetem, dlatego też czuwają nad logistyką transportu od samego początku, gdy otrzymają zlecenie. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług, zadowolenie oraz bezpieczne dostarczenie Twojego ładunku. Poznaj naszą ofertę.

Transport krajowy i międzynarodowy

W naszej firmie oferujemy Ci profesjonalny transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Nasza odpowiednio wyposażona, nowoczesna flota jest gotowa do realizacji każdej misji spedycyjnej. Dzięki niej gwarantujemy Ci terminowe dostarczenie Twojego ładunku, bezpieczeństwo i bezkolizyjną dostawę. Jesteśmy ekspertami w swoim fachu, dlatego z największą starannością podchodzimy do każdego zadania. W sposób priorytetowy traktujemy każdego klienta, odpowiadając na jego oczekiwania i potrzeby oraz wypracowując jak najkorzystniejsze warunki współpracy.

Nasze nowoczesne pojazdy są niezawodne, dzięki czemu możesz z powodzeniem zaufać nam i powierzyć w nasze ręce każdą misję transportową – Twój ładunek dostarczymy zarówno na terenie Polski, jak i innego, dowolnego kraju w Europie. Stała dostępność taboru, niezwykle szybka reakcja na zlecenie, wiedza i doświadczenie kadry oraz wysoka elastyczność naszego zespołu sprawiają, że klienci bardzo chętnie korzystają z naszych usług i wracają do nas, powierzając nam rozmaite dostawy. Co więcej, nie jest nam obojętne środowisko naturalne, dlatego samochody posiadają niezbędne certyfikaty EURO 5 i EURO 6, które potwierdzają ich niską emisję spalin. Wybierając nas, wybierasz także ekologię i troskę o środowisko naturalne.

Spedycja drobnicowa i całopojazdowa

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Dlatego w zakresie naszych usług znajdziesz zarówno wykonanie transportu ładunków drobnicowych (LTL), jak i całopojazdowych (FTL). Jednak to nie koniec naszych możliwości. Interesuje Cię także transport ponadgabarytowy? To żaden problem, nasza flota jest dostosowana do nawet najbardziej wymagającej misji. Dotrzemy w każde miejsce w Europie, gwarantując tym samym naszym klientom rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Chwalimy się również naszymi sukcesami, ponieważ obecnie posiadamy znacznie więcej pojazdów do dyspozycji niż jakakolwiek konkurencyjna firma. Dzięki temu możemy bez problemu wywiązać się z każdego powierzonego nam zlecenia. Pojazdy składające się na naszą flotę są zróżnicowane pod względem charakteru ładunków i ich wielkości. Jednak wszystkie są tak samo nowoczesne, zadbane i sprawne.

Profesjonalny spedytor drogowy - zaufaj naszym ekspertom

Nasza oferta to nie tylko bogata i nowoczesna flota. To także profesjonalni i doświadczeni spedytorzy, którzy od samego początku współpracy będą traktować każde zlecenie w sposób priorytetowy. Z jak największą starannością czuwają oni nad całym przebiegiem logistycznym. Zadbają o to, by towar był odpowiednio przygotowany, zabezpieczony, terminowo dostarczony do miejsca docelowego, a potem oddany w ręce odbiorcy. Nasi spedytorzy drogowi zajmują się również formalnościami, by każdy klient zyskał spokój, a wszelkie istotne kwestie były dopięte na ostatni guzik. Pomożemy Ci również w uzyskaniu dodatkowego ubezpieczenia CARGO na jak najbardziej preferencyjnych warunkach.

Dodaj komentarz