Agencja Celna

AGENCJA CELNA

Dzięki własnej agencji celnej zapewniamy pełną obsługę celno-statystyczną naszych klientów. Dokonujemy odpraw celnych w każdej procedurze celnej, we wszystkich Oddziałach Celnych podległych pod Izbę Celną w Katowicach.

Świadczymy usługi doradztwa celnego oraz reprezentujemy klienta w postępowaniach przed urzędem celnym, zabezpieczamy należności celne zabezpieczeniem generalnym oraz  prowadzimy kompleksową obsługę zgłoszeń Intrastat.

Agencja Celna Katowice

Profesjonalna obsługa celna - agencja celna w Katowicach

Procedury celne są dla Ciebie zawiłym zagadnieniem? Skorzystaj z fachowej pomocy doświadczonych ekspertów. Nasza agencja celna zagwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę celno-statystyczną. Dzięki ogromnej wiedzy oraz praktyce, jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić każdego klienta przez wszelkie procedury. Oddaj wszystkie formalności, które wiążą się z odprawą, a także dokumentacją oraz reprezentacją przed Urzędem Celnym w ręce specjalistów w tej dziedzinie. Pomoc fachowców z Ruger pozwoli na przyspieszenie procesu odprawy i uniknięcie kosztownych błędów. Bogata oferta zawiera usługi doradztwa celnego, zabezpieczenie generalne należności celnych, obsługę zgłoszeń Instrastat i reprezentowanie klienta w postępowaniach przed Urzędem.

Odprawa celna Katowice - kompleksowa pomoc ekspertów

W dobie dzisiejszych czasów trudno jest być ekspertem w każdej dziedzinie i nadążać za zmieniającymi się regulacjami celnymi. Dlatego warto powierzyć swoje interesy profesjonalnym specjalistom, którzy doskonale poruszają się w tym obszarze. Różnorodne ograniczenia handlowe oraz pojawiające się wymagania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw mogą stanowić spore wyzwanie dla przedsiębiorców. Z pomocą przychodzą nasi fachowcy, dzięki którym można sprawnie przejść przez procedury celne. Gwarantujemy wsparcie wyłącznie kompetentnych i doświadczonych pracowników, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę. Twoje przesyłki zostaną odprawione na czas i bezpiecznie dotrą do miejsca docelowego. Ich wielkość, ilość oraz kierunek dostarczenia nie stanowią dla nas problemu.

Profesjonalne doradztwo celne

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci jak najlepiej rozumieli zagadnienia procedur celnych. Dlatego świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa celnego. Jesteśmy świadomi, że wielu przedsiębiorców, którzy zajmują się zarówno importem, jak i eksportem towarów nie zawsze wykazuje się znajomością regulacji prawnych. Wiele przepisów celnych wydaje się zawiłych i trudnych do zrozumienia. Za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta jesteśmy w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Profesjonalne doradztwo celne to szansa na zrozumienie regulacji celnych. Dzięki takiemu przygotowaniu można uniknąć kosztownych błędów oraz skrócić czas odprawy. Kary finansowe, zatrzymanie towaru, brak kompletnej dokumentacji – możesz tego uniknąć, korzystając z naszego fachowego wsparcia.

Agencja celna świadcząca usługi na Śląsku

Zapewniamy fachową pomoc w przygotowaniu zgłoszeń oraz odpraw celnych. Posiadamy bogate doświadczenie we wszystkich procedurach – tranzytowych, importowych, eksportowych. Zajmujemy się obsługą celną przeładunku towarów w tranzycie oraz pomagamy w kwestii odprawy mienia przesiedlenia spoza terytorium Unii Europejskiej. Sporządzamy wszelką niezbędną dokumentację. Dzięki nam wszystkie formalności zostaną dopełnione i wykonane na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również usługi doradztwa celnego oraz kompleksową weryfikację dokumentów. W profesjonalny sposób reprezentujemy klientów przed Urzędem Celno-Skarbowym.