View of a Warehouse goods stock background 3d rendering

MAGAZYNOWANIE

Oferujemy kompleksowe usługi magazynowania oraz usługi przeładunkowe.
Posiadamy do dyspozycji magazyny wysokiego składowania, spełniające normy HACCP oraz ADR.
Mamy możliwość składowania towarów blokowo lub w regałach.
Mamy pełną kontrolę nad realizacją zleceń i zarządzaniem stanami magazynowymi (zarządzanie towarami metodą FIFO, LIFO, FEFO)
Świadczymy szeroki zakres usług magazynowych, tj.:
– przeładunek – rozładunek/załadunek ( w tym ponadgabarytowe )
– przepakowanie, dekonsolidacja i paletyzacja
– kompletacja, etykietowanie i znakowanie
– zarządzanie zwrotami
– zabezpieczenie towaru do transportu (drogowego, morskiego i lotniczego)
Świadczymy również usługi polegające na rozformowaniu oraz przepakowaniu towaru do opakowań Klienta, a nawet na wstępnej kontroli jakości.
Dzięki naszej ofercie, Klient nie musi się już martwić o przeładunek towaru, jego przechowanie lub wysyłkę w mniejszych partiach.
Kładziemy bardzo duży nacisk na ochronę danych i informacji handlowych związanych z dokumentacją towaru.

KOMPLEKSOWA LOGISTYKA – dzięki oferowanym przez nas kompleksowym rozwiązaniom Klient może skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej pozostawiając sprawy logistyki w naszych rękach !

Forklift

Magazyny do wynajęcia, usługi przeładunkowe - Śląsk

Oferujemy kompleksowe usługi zarówno magazynowania, jak i przeładunku, wykorzystując w tym celu nowoczesną infrastrukturę techniczną. Wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem gwarantuje profesjonalne i bezpieczne składowanie towarów w obszarze magazynowym. Nasza infrastruktura pozwala na przechowywanie różnorodnych towarów – nawet tych uznawanych za niebezpieczne. Zapewniamy, że usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Magazyny do wynajęcia - Katowice

Niewątpliwie jedną z najważniejszych części usług logistycznych jest magazynowanie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by czynność ta była realizowana w odpowiedni sposób, korzystając przy tym z bogatej infrastruktury i nowoczesnych technologii. Magazyny, którymi dysponujemy są niezwykle przestronne i spełniają wszystkie kryteria związane z gospodarką magazynową. Ty dostarczasz towar do naszego magazynu, a my zajmujemy się resztą. Przyjmujemy go, ewidencjonujemy, a następnie wprowadzamy do systemu. Oferujemy przestrzeń magazynową zarówno dla standardowych palet, jak i towarów, które wymagają specyficznych warunków – np. wymagających przechowywania w systemie chłodniczym. Magazynujemy blokowo albo w regałach.

Posiadamy w swojej ofercie magazyny wysokiego składowania. Dzięki temu pomieszczą tysiące palet. Regały sięgają wysokości od 12 do 50 m. Ponadto magazyny spełniają najważniejsze normy – HACCP oraz ADR. Wybierając nasze usługi, masz pewność, że wybierasz to co najlepsze. Nie szukaj innej hali magazynowej. Postaw na naszą kompleksową ofertę.

Kompleksowe usługi przeładunkowe w Katowicach

Zajmujemy się nie tylko magazynowaniem, ale także pełnymi usługami przeładunkowymi. Dzięki posiadanym magazynom oraz sprawowaniem pełnej kontroli nad stanami magazynowymi, mamy możliwość świadczenia przeładunku – w tym towarów ponadgabartowych. Zajmujemy się zarówno załadunkiem, jak i rozładunkiem, co odciąża w znaczący sposób klientów. Oferujemy niezwykle kompleksową pomoc, dzięki której w ekonomiczny sposób, a co najważniejsze profesjonalny, Twój ładunek zostanie nie tylko przechowany, ale także przeładowany zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Spore powierzchnie magazynowe czekają na Ciebie w Sosnowcu. Mamy pełną kontrolę nad realizacją zleceń i zarządzaniem stanami magazynowymi. Zarządzamy metodami FIFO, LIFO, FEFO. Za sprawą naszych kompleksowych rozwiązań, każdy klient może skupić się na swojej działalności biznesowej, pozostawiając sprawy logistyczne w naszych rękach – doświadczonych profesjonalistów.

Przygotowanie towaru do wysyłki - konfekcjowanie produktów

Nie masz zbyt wiele czasu ani możliwości, aby przygotować w odpowiedni sposób transportowany towar do wysyłki? To żaden problem. Wystarczy, że powierzysz to zadanie specjalistom. Zajmujemy się konfekcjonowaniem produktów, dzięki czemu każdy ładunek będzie nie tylko przechowywany w najlepszych warunkach, ale także należycie spakowany i opisany. Do wszystkich działań wykorzystujemy nowoczesne technologie, które znacząco przyspieszają wykonywane prace. Wśród świadczonych przez nas usług znajdziesz:

  • przeładunek towarów nawet ponadgabarytowych – zarówno rozładunek, jak i załadunek;
  • przepakowanie, dekonsolidacja i paletyzacja;
  • kompletacja, etykietowanie i znakowanie
  • zarządzanie zwrotami
  • zabezpieczenie towaru do transportu (drogowego, morskiego oraz lotniczego)

Nie musisz martwić się o przeładunek towaru, jego bezpieczne przechowywanie czy wysyłkę w dowolne miejsce – nawet w mniejszych partiach. Kładziemy bardzo duży nacisk na ochronę danych oraz informacji handlowych związanych z dokumentacją towaru. Zawsze działamy w sposób profesjonalny.