magazyn katowice

MAGAZYNOWANIE

Oferujemy kompleksowe usługi magazynowania oraz usługi przeładunkowe.
Posiadamy do dyspozycji magazyny wysokiego składowania, spełniające normy HACCP oraz ADR.
Mamy możliwość składowania towarów blokowo lub w regałach.
Mamy pełną kontrolę nad realizacją zleceń i zarządzaniem stanami magazynowymi (zarządzanie towarami metodą FIFO, LIFO, FEFO)
Świadczymy szeroki zakres usług magazynowych, tj.:
– przeładunek – rozładunek/załadunek ( w tym ponadgabarytowe )
– przepakowanie, dekonsolidacja i paletyzacja
– kompletacja, etykietowanie i znakowanie
– zarządzanie zwrotami
– zabezpieczenie towaru do transportu (drogowego, morskiego i lotniczego)
Świadczymy również usługi polegające na rozformowaniu oraz przepakowaniu towaru do opakowań Klienta, a nawet na wstępnej kontroli jakości.
Dzięki naszej ofercie, Klient nie musi się już martwić o przeładunek towaru, jego przechowanie lub wysyłkę w mniejszych partiach.
Kładziemy bardzo duży nacisk na ochronę danych i informacji handlowych związanych z dokumentacją towaru.

KOMPLEKSOWA LOGISTYKA – dzięki oferowanym przez nas kompleksowym rozwiązaniom Klient może skupić się na swojej podstawowej działalności biznesowej pozostawiając sprawy logistyki w naszych rękach !

Forklift
Magazyny do wynajęcia

Magazyny do wynajęcia, magazynowanie Śląsk

Oferujemy kompleksowe usługi zarówno magazynowania, jak i przeładunku, wykorzystując w tym celu nowoczesną infrastrukturę techniczną. Wykwalifikowana kadra z ogromnym doświadczeniem gwarantuje profesjonalne i bezpieczne składowanie towarów w obszarze magazynowym. Nasza infrastruktura pozwala na przechowywanie różnorodnych towarów – nawet tych uznawanych za niebezpieczne. Zapewniamy, że usługi świadczymy na najwyższym poziomie.

Magazyn do wynajęcia w mieście Katowice

Niewątpliwie jedną z najważniejszych części usług logistycznych jest magazynowanie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by czynność ta była realizowana w odpowiedni sposób, korzystając przy tym z bogatej infrastruktury i nowoczesnych technologii. Magazyny, którymi dysponujemy są niezwykle przestronne i spełniają wszystkie kryteria związane z gospodarką magazynową. Ty dostarczasz towar do naszego magazynu, a my zajmujemy się resztą. Przyjmujemy go, ewidencjonujemy, a następnie wprowadzamy do systemu. Oferujemy przestrzeń magazynową zarówno dla standardowych palet, jak i towarów, które wymagają specyficznych warunków – np. wymagających przechowywania w systemie chłodniczym. Magazynujemy blokowo albo w regałach.

Posiadamy w swojej ofercie magazyny wysokiego składowania. Dzięki temu pomieszczą tysiące palet. Regały sięgają wysokości od 12 do 50 m. Ponadto magazyny spełniają najważniejsze normy – HACCP oraz ADR. Wybierając nasze usługi, masz pewność, że wybierasz to co najlepsze. Nie szukaj innej hali magazynowej. Postaw na naszą kompleksową ofertę.

Kompleksowe usługi przeładunkowe w Katowicach

Zajmujemy się nie tylko magazynowaniem, ale także pełnymi usługami przeładunkowymi. Dzięki posiadanym magazynom oraz sprawowaniem pełnej kontroli nad stanami magazynowymi, mamy możliwość świadczenia przeładunku – w tym towarów ponadgabartowych. Zajmujemy się zarówno załadunkiem, jak i rozładunkiem, co odciąża w znaczący sposób klientów. Oferujemy niezwykle kompleksową pomoc, dzięki której w ekonomiczny sposób, a co najważniejsze profesjonalny, Twój ładunek zostanie nie tylko przechowany, ale także przeładowany zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Spore powierzchnie magazynowe czekają na Ciebie w Sosnowcu. Mamy pełną kontrolę nad realizacją zleceń i zarządzaniem stanami magazynowymi. Zarządzamy metodami FIFO, LIFO, FEFO. Za sprawą naszych kompleksowych rozwiązań, każdy klient może skupić się na swojej działalności biznesowej, pozostawiając sprawy logistyczne w naszych rękach – doświadczonych profesjonalistów.

Przygotowanie towaru do wysyłki - konfekcjowanie produktów

Nie masz zbyt wiele czasu ani możliwości, aby przygotować w odpowiedni sposób transportowany towar do wysyłki? To żaden problem. Wystarczy, że powierzysz to zadanie specjalistom. Zajmujemy się konfekcjonowaniem produktów, dzięki czemu każdy ładunek będzie nie tylko przechowywany w najlepszych warunkach, ale także należycie spakowany i opisany. Do wszystkich działań wykorzystujemy nowoczesne technologie, które znacząco przyspieszają wykonywane prace. Wśród świadczonych przez nas usług znajdziesz:

  • przeładunek towarów nawet ponadgabarytowych – zarówno rozładunek, jak i załadunek;
  • przepakowanie, dekonsolidacja i paletyzacja;
  • kompletacja, etykietowanie i znakowanie
  • zarządzanie zwrotami
  • zabezpieczenie towaru do transportu (drogowego, morskiego oraz lotniczego)

Nie musisz martwić się o przeładunek towaru, jego bezpieczne przechowywanie czy wysyłkę w dowolne miejsce – nawet w mniejszych partiach. Kładziemy bardzo duży nacisk na ochronę danych oraz informacji handlowych związanych z dokumentacją towaru. Zawsze działamy w sposób profesjonalny.