Ship in dry dock at Grand harbour (Valletta, Malta)

SPEDYCJA MORSKA

W naszej ofercie znajdują się usługi spedycji morskiej. Usługi spedycji morskiej świadczymy jako partner większości liczących się armatorów morskich. Obsługujemy trasy na całym świecie, ze szczególną intensywnością transportu z i do wszystkich krajów Azji oraz ameryki południowej. Możemy zorganizować transport morski drobnicowy, cało-kontenerowy, jak również ponad-gabarytowy.

Potrzebujesz statek na wyłączność? A może interesuje Cię wysyłka na Antarktydę? Dobrze trafiłeś! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Sprawdź nas i nasza ofertę.

Container ship arriving in port, container ship and tug boat going to sea port, logistic business import export shipping and transportation, Aerial view.

Spedycja morska – profesjonalny transport drogą morską

Poszukujesz profesjonalnej firmy spedycyjnej, która zagwarantuje Ci usługi z zakresu spedycji morskiej na jak najwyższym poziomie? W naszej ofercie znajdziesz to, czego potrzebujesz – transport towaru na całym świecie. Nasi spedytorzy morscy zagwarantują Ci bezpieczny i sprawny przewóz ładunków drobnicowych, kontenerowych i ponad-gabarytowy do krajów Europy, Azji czy Ameryki. Najbardziej wymagający klienci także znajdą coś dla siebie. Obsługujemy trasy na całym świecie.

Spedycja kontenerowa, drobnicowa i ponad gabarytowa

Spedycja morska stanowi coraz bardziej konkurencyjnej rozwiązanie, które cieszy się zainteresowaniem na całym świecie. Z uwagi na niskie koszty obsługi wiele osób decyduje się właśnie na transport drogą morską zarówno w obszarze kontynentu, jak i ten międzykontynentalny. Dziś około 70% przewozów obsługiwanych jest właśnie przez transport morski. To gwarancja bezpieczeństwa połączona z niskimi kosztami obsługi.

Spedycja morska oferuje nie tylko bardzo ekonomiczne rozwiązania i obsługę portów na całym świecie, ale także dużą uniwersalność. Obsługujemy różne rodzaje kontenerów, dzięki czemu każdy klient znajdzie dla siebie najbardziej optymalne rozwiązanie. To zarówno transport drobnicowy (LCL), jak i kontenerowy (FCL) czy ponad-gabarytowy. Mamy możliwość zorganizowania także przewozu ładunków niebezpiecznych. Jeśli wymaga tego zlecenie, jesteśmy w stanie zagwarantować cały kontener na wyłączność jednego klienta.

Transport morski – firma łącząca profesjonalizm i doświadczenie

Działamy na rynku od lat, dzięki czemu wyróżniamy się wysokimi kompetencjami i doskonałym przygotowaniem w obszarze spedycji morskiej. Dzięki naszemu doświadczeniu, klienci ufają nam i chętnie wracają do nas, aby ponownie podejmować współpracę. Dbamy o to, by każdego klienta traktować priorytetowo oraz indywidualnie, dostosowując rozwiązania do jego potrzeb. To dla nas bardzo istotne, by zachować profesjonalizm działań.

W kompleksowy sposób zajmujemy się każdym zleceniem. Wykorzystujemy wiedzę, dzięki której jesteśmy biegli w zagadnieniach transportu czy zmieniających się regulacji prawnych. Bierzemy na swoje barki większość czynności – także kwestii formalnych – by maksymalnie odciążyć klientów. Wspieramy w zakresie doradztwa spedycyjnego, zajmujemy się monitorowaniem dostaw. Realizujemy zlecenia w systemie door-to-door, a także transport łączony.

Wybierając nas, decydujesz się na profesjonalizm i bezpieczeństwo. Nasi fachowcy zajmą się transportem, magazynowaniem, składaniem, pakowniem, konfekcjonowaniem i dystrybucją.

W czym pomogą Ci nasi spedytorzy morscy?

Nasi spedytorzy zajmują się szeregiem działań, które mają na celu sprawny i bezpieczny transport morski do miejsca docelowego. Korzystając z naszego profesjonalnego wsparcia, minimalizujesz stres i odciążasz siebie od czynności, które mogą wielokrotnie przerastać.

Spedytorzy zajmą się za Ciebie przygotowaniem wszelkich niezbędnych dokumentów celnych i transportowych. Formalności nie muszą spędzać Ci snu z powiek. Dodatkowo zarezerwujemy odpowiednio dużo miejsca na statku dla Twojego ładunku. Zorganizujemy transport dowozowy, a także zajmiemy się załadunkiem, przyjęciem towaru i rozładunkiem w porcie docelowym.

FacebookInstagramLinkedinEmail

Ruger Polska Sp. z o.o.

Ruger GmbH