Logistyka maszyn i urządzeń przemysłowych

Oferujemy dedykowaną dla branży maszynowej logistykę maszyn i urządzeń przemysłowych. Dzięki ścisłej współpracy z wyspecjalizowaną spółką córką: Ruger Expo sp. z o.o. możemy nie tylko przetransportować maszynę, linię technologiczną lub nawet całą fabrykę z jednej lokalizacji do drugiej, ale zadbamy również o prawidłowy demontaż i odłączenie maszyn, przygotowanie i zabezpieczenie maszyn na czas transportu, wykonamy transport wewnątrz-zakładowy oraz oczywiście – transport między zakładami. Zespół wyspecjalizowanych instalatorów wypakuje maszyny, wstawi na stanowiska robocze, dokona demontażu blokad transportowych. Możemy wypoziomować maszyny z tolerancją do 0,02 mm, wykonamy kotwienia maszyn, a instalator z uprawnieniami dokona podłączenia zasilania oraz pneumatyki, ograniczając zaangażowanie Państwa monterów do niezbędnego minimum.

64452478_1963660127073359_401561235809632256_n

Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem: ciężkimi wózkami widłowymi, urządzeniami dźwigowymi i suwnicami, platformami i rolkami transportowymi, podnośnikami, osprzętem hydraulicznym. W razie potrzeby mamy również możliwość wykonania dedykowanych opakowań dla maszyn i urządzeń przemysłowych – zarówno skrzyń i palet stalowych jak również skrzyń drewnianych z certyfikatami fitosanitarnymi.

53889927_1829349473837759_324394855482523648_n

Dzięki współpracy z naszą firmą ograniczą Państwo do minimum zaangażowanie własnych monterów oraz techników, a powierzając cały proces logistyczny w ręce jednej wyspecjalizowanej firmy mają Państwo pewność, że koordynacja działań będzie wzorowa a realizacja procesu logistycznego szybka i profesjonalna.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do producentów oraz importerów maszyn przemysłowych, jak również do firm zainteresowanych przeprowadzką przemysłową, przeniesieniem fabryk lub relokacją zakładów przemysłowych.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do producentów oraz importerów maszyn przemysłowych, ale również do firm zainteresowanych przeprowadzką przemysłową fabryk lub relokacją zakładów przemysłowych.

Specjaliści od obsługi logistycznej imprez targowych:

Łukasz Białoń

Maciej Waliszewski

W naszej ofercie znajdują się usługi spedycji morskiej. Usługi spedycji morskiej świadczymy jako partner większości liczących się armatorów morskich. Obsługujemy trasy na całym świecie, ze szczególną intensywnością transportu z i do wszystkich krajów Azji oraz ameryki południowej. Możemy zorganizować transport morski drobnicowy, cało-kontenerowy, jak również ponad-gabarytowy.