Industrial port de Barcelona in evening. Spain

Witaj na naszej stronie!  

Chcesz wiedzieć kim jesteśmy? Chętnie opowiemy…

Nasza firma powstała w 2004 roku od początku swojego istnienia zajmując się działalnością spedycyjną i transportową. Początkowo jako działalność gospodarcza, od 2008 roku jako spółka kapitałowa, a obecnie jako holding spółek polskich i zagranicznych zawsze mieliśmy jeden cel: świadczenie usług dających zadowolenie i satysfakcję, zarówno naszym klientom, jak i załodze naszych współpracowników. Cel ten realizujemy każdego dnia.   

Firmę tworzy obecnie kilkadziesiąt osób. Są to znakomici specjaliści na co dzień troszczący się o każdy, nawet najdrobniejszy aspekt procesu logistycznego, wspierani nowoczesną technologią oraz rozwiązaniami, wypracowanymi w trakcie wieloletniej praktyki dającej cenne doświadczenie. Łączy nas wiele, a jedno w szczególności: pasja. Pasja do tego czym się zajmujemy oraz do miejsca, w którym się znajdujemy.

Arriving white truck on the road in a rural landscape at sunset

Co robimy, po co jesteśmy?

Codziennie realizujemy procesy logistyczne, organizujemy i koordynujemy przewóz setek ton towaru. Zapewniamy zaspokojenie potrzeb transportowych naszych klientów zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Każdy, kto ma potrzebę przewiezienia towaru znajdzie u nas atrakcyjną ofertę, niezależnie od tego, czy ma do przetransportowania jeden karton lub paletę, czy cały pociąg albo statek. Naszym celem jest wsparcie naszych klientów nie tylko poprzez dobór i znalezienie najlepszego środka transportu, spełniającego wymagania dotyczące przesyłki, ale również dzięki obsłudze magazynowej, sprawnym systemie dystrybucji oraz własnej agencji celnej jest nim wsparcie w każdym aspekcie związanym z procesem logistycznym.

Celem naszej firmy jest wzrost zadowolenia zarówno naszych klientów jak i pracowników, co w rezultacie przekłada się na wzrost udziału w rynku. Osiągamy ten cel poprzez wysoką jakość usług, profesjonalną obsługę, innowacyjność oraz wdrażanie dedykowanych rozwiązań branżowych, jak również poprzez szkolenia i inwestycje w rozwój naszych pracowników. Każdego dnia stawiamy na budowanie relacji i zaufania pomiędzy ludźmi mającymi wpływ na proces logistyczny. Ważnym elementem jest dla nas etyka w biznesie, rozumiana jako wzajemny szacunek i zrozumienie pozwalające na znajdowanie wyważonych rozwiązań korzystnych dla każdej strony procesu logistycznego. Zależy nam na ludziach, na tym aby praca odbywała się w przyjaznej atmosferze, gdyż tylko tak możliwe jest dostrzeżenie i wykorzystanie potencjału oraz pomysłów osób, które tworzą naszą firmę. Tylko tak możemy być innowacyjni i skuteczni w realizacji potrzeb naszych klientów.

Tworzymy firmę opartą na wartościach takich jak zaufanie, wzajemny szacunek, poczucie odpowiedzialności i zrównoważony rozwój. Wspólnie troszczymy się o otoczenie wokół nas, zarówno poprzez zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego, jak i poprzez wspieranie akcji ważnych społecznie, a na dodatek – my naprawdę lubimy to czym się zajmujemy!

Dlaczego my?

Naszą przewagą konkurencyjną stanowi kompleksowa obsługa. W ofercie mamy zarówno transport drogowy, morski oraz lotniczy jak również dostawy just-in-time, transporty ponadnormatywne, cało-pojazdowe i linie drobnicowe, usługi dystrybucji i magazynowania. Oferujemy obsługę celną oraz intrastat dzięki własnej agencji celnej oraz mamy w ofercie dedykowane rozwiązania branżowe: logistyka maszyn i urządzeń przemysłowych oraz obsługę logistyczną przesyłek targowych.

Dzięki skrupulatnie realizowanej strategii rozwoju spedycji mamy obecnie do dyspozycji więcej pojazdów każdego rodzaju i więcej możliwości transportowych niż jakikolwiek przewoźnik konwencjonalny. Niezależnie od tego czy potrzebą jest transport drogowy naczepami konwencjonalnymi lub specjalistycznymi, realizacja dużego kontraktu na kilkaset pojazdów, wykonanie transportu ponadnormatywnego, dostawy w kontrolowanej temperaturze, realizacja transportu kombinowanego statkami oraz koleją czy nawet udostępnienie statku na wyłączność, albo po prostu ekspresowe dostawy przesyłek paletowych just-in-time – my mamy korzystną ofertę!

Ship in dry dock at Grand harbour (Valletta, Malta)

Wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych pracowników, ich umiejętności i profesjonalizm gwarantują, że w razie pojawienia się nieprzewidzianych okoliczności z każdej sytuacji znajdziemy optymalne rozwiązanie. Dodatkowo dzięki współpracy z nami przesyłki naszych klientów są objęte dodatkową dedykowaną polisą gwarantującą bezpieczeństwo towaru oraz naszych usług.

Wszystko to przekłada się na solidność i wysoką jakość świadczonych przez nas usług, bezpieczeństwo transportu, pewność i terminowość dostaw.

Ruger .smart logistic – marka która zobowiązuje.

Arkadiusz Turczyński
Prezes Zarządu