Magazynowanie oraz logistyka towarów niebezpiecznych ADR

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy dedykowaną usługę polegającą na obsłudze towarów niebezpiecznych i chemii przemysłowej. Magazynowanie, dystrybucja, konfekcjonowanie produktów niebezpiecznych wymaga szczególnych rozwiązań organizacyjnych, nadzoru i kontroli, oraz ponadprzeciętnych kompetencji personelu obsługującego tego typu towary. Nasze magazyny spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa umożliwiające składowanie towarów niebezpiecznych, w szczególności w zakresie ogniotrwałości, zabezpieczenia zraszaczami chemicznymi, wentylacji, jak również posiadają dodatkowe wyposażenie ADR. Wykwalifikowani pracownicy czuwają nad przebiegiem operacji logistycznych a bezpieczeństwo jest zwiększane poprzez nadzór inspektora ADR oraz dodatkowe audyty przeciw pożarowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

magazynowanie towarów

Ekspert logistyki magazynowej:

Marzena Mulawa

Magazyn i logistyka ADR - Magazyn materiałów niebezpiecznych

Magazynowanie towarów niebezpiecznych wymaga spełnienia wielu rygorystycznych przepisów. Poszukujesz odpowiedniego miejsca, w którym można przechowywać towary klasy ADR? Oferujemy staranne przygotowane magazyny, w których mogą być trzymane maszyny czy substancje toksyczne. Dbamy o to, by były one dostosowane do najsurowszych norm, dzięki czemu zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo. Skorzystaj z naszej oferty – magazyny i logistyka ADR.

Bezpieczne magazynowanie towarów niebezpiecznych

W odpowiedzi na nieustannie zmieniający się rynek i potrzeby wszystkich klientów, sukcesywnie zmieniamy ofertę i poszerzamy ją o usługi, które są odpowiedzią na bieżące oczekiwania. W związku z tym, umożliwiamy także wykorzystywanie przestrzeni magazynowej dla substancji chemicznych (chemia przemysłowa) i niebezpiecznych. Magazyny ADR to miejsce, w którym składowane są różnorodne towary, jakie uznawane są za szkodliwe. Przygotowane są zgodnie z najbardziej surowymi normami, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa. Dbamy o profesjonalizm, dlatego nasz personel wyróżnia się ponadprzeciętnymi kompetencjami.

W naszych magazynach ADR zajmujemy się zarówno magazynowaniem towarów niebezpiecznych, jak i ich dystrybucją, konfekcjonowaniem, nadzorem oraz kontrolą. Zapewniamy, że opracowaliśmy szczególne rozwiązania organizacyjne, jakie pozwalają na bezpieczne wykonywanie usług. Magazyny powstały zgodnie z wszelkimi wymogami i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Magazyn materiałów chemicznych na Śląsku

Magazyn ADR powstał tak, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. W związku z tym gwarantujemy, że oferowane przez nas miejsce jest nie tylko odpowiednio zaprojektowane pod kątem samej konstrukcji, ale także dostosowane pod względem organizacji pracy i logistyki wewnętrznej. Bezpieczeństwo jest w tym przypadku priorytetem – zarówno ludzi, jak i otoczenia oraz środowiska. Pomieszczenia magazynowe dla materiałów chemicznych posiadają urządzenia, które sygnalizują zagrożenie, są wyposażone w środki i sprzęt neutralizujące, apteczki czy środki gaśnicze. Bardzo istotne jest, aby magazyn ADR miał należytą ochronę przeciwpożarową. Możemy zagwarantować, że nasze magazyny spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem czuwają nad przebiegiem wszelkich operacji logistycznych, a bezpieczeństwo jest sukcesywnie zwiększane.

Magazyn ADR Śląsk - przechowywanie substancji niebezpiecznych

Do substancji niebezpiecznych, czyli innymi słowy towarów ADR, należą wszelkie materiały bądź surowce, które w trakcie magazynowania oraz transportu mogą w niekorzystny sposób wpływać na środowisko naturalne i otoczenie. Należy zapewnić wszelkie środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, by mieć pewność, że magazyn ADR nie zagraża życiu. Do substancji niebezpiecznych, które mogą być przechowywane w magazynach ADR, należą różnorodne materiały wybuchowe, ciecze i gazy palne czy takie substancje, które ulegają samorzutnemu zapaleniu, rozkładowi czy polimeryzacji. Jesteśmy gotowi, by przejąć od Państwa tego typu towary, gwarantując usługi na najwyższym poziomie.

FacebookInstagramLinkedinEmail

Ruger Polska Sp. z o.o.

Ruger GmbH